ISLAM - PUT SPASA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Preporuka
Login

Zaboravljen password

NOVO - DOWNLOAD
Latest topics
Posjetite/Visit
ESSUNNE
ET-TAQWA
Islam House
Ljekovita moć Kur'ana
insanba.blogspot.com
The Qur'an Project - Mass Dawah Campaign 2012
Ummah Welfare Trust (UWT) Committed to 100% Donations
Tanzil.net
Hoor al-Ayn
QuranicAudio.com
KEWSER TORTE SARAJEVO - HALAL TORTE
AMENTUBILLAHI - youtube channel
el-hattab - youtube channel
SalafiMedia Balkan - youtube channel
Vrijeme
Posjetitelji
Headache Causes
www.dini-islam.net

Potrebna pomoć našoj sestri u islamu i njenoj porodici

Go down

Potrebna pomoć našoj sestri u islamu i njenoj porodici Empty Potrebna pomoć našoj sestri u islamu i njenoj porodici

Komentar by Admin 12/7/2012, 12:57

Potrebna pomoć našoj sestri u islamu i njenoj porodici

Potrebna pomoć našoj sestri u islamu i njenoj porodici Sdcry8

Esselamu alejkum braćo i sestre. Objavljujemo ovu humanitarnu akciju kako bi pomogli našoj sestri u islamu iz Sarajeva koja nam se obratila putem e-maila i opisala svoju situaciju. Sestra inače živi s mužem i dvoje djece. Muž joj je već 6 godina nezaposlen. Prilažemo vam e-mail koji smo dobili, kako biste se bolje upoznali sa njihovom situacijom:

"esselamu alejkum braco muslimani! Molim Allaha dz. da ste zdravo i dobro sa svojim porodicama !amin!

Halalite mi, al ja stvarno nemam vise kome da se obratim, pa pisem nepoznatim ljudima. molim vas za razumijevanje bismilllah.

Ja se zovem K.M. (puno ime i prezime je izostavljeno jer je sestra tako tražila), zivim sa porodicom u Sarajevu. imam dvoje djece i muza.

Allah tako dao da on vec 6 godina neradi i mi zivimo u glavnom od pomoci dobrih ljudi,a ja sam strankinja i nemogu dobit posao takodjer a i nosim nikab..

ponekad imam narudzbe za kolace i tako nesta zaradim, al u glavnom je da nije Allahovih dobrih robova, nesmijem ni pomislit kako bih mogla prezivit...

ovom prilikom vas molim radi Allahovog zadovoljstva ,ako ste u mogucnosti mozete li meni pomoc finansijski ili na neki drugi nacin? vjerujte nebih se ponizavala i iskala da nije tesko stanje kakvo jeste... ali se ja opet zahvaljujem Allahu dz. i nadam se da ce me uputit na ljude koje hoce nagradu a i u mogucnosti su da pomazu...

halalite na smetnji, esselamu alejkum we rahmetullahi ve berekatuhu"


Svi oni koji mogu i hoće da pomognu ovu porodicu, to mogu učiniti tako da uplate nešto novca (onoliko koliko su u mogućnosti) na sljedeći žiro račun:

Zihnet Munjić
Sarajevo
Volksbank

Broj žiro računa: 140 104 0021 70 77 10

(račun je u KM valuti)

Na uplatnici naznačite (tamo gdje se treba upisati svrha doznake): Za porodicu Mešanović

Kada uplatite, možete nam javit na e-mail: el-hattab@hotmail.co.uk da ste uplatili, pa ćemo mi obavijestit ovu porodicu, in ša Allah, da znaju kada da provjere da li su pare na računu.

________________________________________________________________________
Oni koji imanja svoja troše na Allahovom putu liče na onoga koji posije zrno iz kojeg nikne sedam klasova i u svakom klasu po stotinu zrna. – A Allah će onome kome hoće dati i više; Allah je neizmjerno dobar i sve zna.” (Kur'an: El-Bekare, 261)
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 729

http://www.dini-islam.net

Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu